Wybrane realizacje

View the embedded image gallery online at:
http://certuspl.eu/index.php/pl/o-firmie#sigProGalleria18ebfe5b84

Osiedle mieszkalne LES BOUQUETINS na 88 mieszkań – Tuluza, Francja

View the embedded image gallery online at:
http://certuspl.eu/index.php/pl/o-firmie#sigProGalleria87a322eb2f

Siedziba firmy CERTUS – Gorlice, Polska

View the embedded image gallery online at:
http://certuspl.eu/index.php/pl/o-firmie#sigProGalleria4101771d09

Osiedle mieszkalne BOIS DAURADE na 124 mieszkania – Tuluza, Francja

Witamy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Firmę "CERTUS" sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach ( zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000316286), Przedmiotem działalności Spółki są usługi budowlane na terenie Polski, Republiki Federalnej Niemiec i Francji.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie organizacji budowy co gwarantuje naszym Klientom satysfakcję ze świadczonych przez nasz usług. Dysponujemy własnym transportem i zapleczem technicznym co umożliwia obniżenie kosztów wykonawczych świadczonych przez nas usług, tym samym zwiększa naszą konkurencyjność na rynku. Wykonując inwestycje, zarówno dla klientów indywidualnych jak i inwestorów instytucjonalnych, stosujemy atestowane materiały najwyższej jakości. Zatrudniamy pracowników, którzy zapoznając się na bieżąco z nowymi technologiami i zmianami na rynku materiałów budowlanych tworzą zespół ludzi wykwalifikowanych, budujących nieustannie pozytywny wizerunek naszej firmy.

Firma CERTUS posiada doświadczenie w szerokim zakresie usług budowlanych takich jak: budowa obiektów o konstrukcjach żelbetowych, szkół, bloków mieszkalnych, zbiorników, mostów oraz tradycyjne budownictwo indywidualne.

Dzięki naszej rzetelności, terminowości i wysokiej jakości świadczonych usług wygrywamy przetargi ogłaszane przez samorządy lokalne (budowa i remonty placówek edukacyjnych, urzędów), zakłady pracy, spółdzielnie mieszkaniowe (np. termomodernizacje budynków wielorodzinnych) oraz inwestorów prywatnych (budynki handlowo-usługowo i biurowe). Gwarantując wysoką jakość i estetykę robót, zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszej firmy.

FaLang translation system by Faboba
CERTUS Sp. z o.o.
Gorlice 38-300, ul. Fryderyka Chopina 25H
tel. 18 352 02 15; fax. 18 352 10 65
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Design: Maciej Batory
www.maciejbatory.pl