Obecnie prowadzone budowy - NOWE ZDJĘCIA !

 

Budowa „PUPH  Fejklowicz”

W dniu 08.04.2013 przejęliśmy plac budowy na obiekcie przy ulicy Chopina w Gorlicach. Jest to budowa budynku handlowo-usługowego o powierzchni zabudowy 1050 m2. Projekt zakłada następującą funkcję i formę budynku: piwnicę jako część magazynową i techniczną o łącznej powierzchni  773,9 m2, parter i pierwsze piętro  jako lokale handlowo-usługowe z zapleczem socjalnym i magazynowym o powierzchni 1816,6 m2 oraz poddasze jako część nieużytkowa. Budynek posiada rozbudowaną bryłę z przełamaniem dostosowanym do kształtu działki i dachem wielospadowym.  Poniżej kilka zdjęć z placu budowy:

 

Budowa „Gajowa”

Obecnie trwają prace wykończeniowe w budynku. Wykonane elementy przez naszą firmę to: układanie glazury, paneli podłogowych montaż stolarki wewnętrznej oraz malowanie ścian.

Rozpoczęliśmy również budowę garażu w bezpośrednim sąsiedztwie budynku mieszkalnego.

Oto kilka zdjęć z postępu prac:

Budowa „Gajowa” to budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym i z garażem. Powierzchnia zabudowy to 317,60 m2. Technologia tego budynku jest tradycyjna z zastosowaniem elementów murowanych, betonowych i żelbetowych.  Całość jest pokryta dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej krytej blachą. Cała forma architektoniczna  budynku jest o charakterze bardzo współczesnym jednak przy jej projektowaniu uwzględniono regionalne proporcje, detale i systemy konstrukcyjne. Zgodnie z założeniami inwestora obiekt został zrealizowany z wysokiej jakości materiałów wg najnowszych technologii co spowoduje, że obiekt będzie przyjazny dla otoczenia.


Budowa „Cerkiew”

Trwają prace elewacyjne na budynku Cerkwii w Bielance. Kopuły zostały pokryte blachą a na ich szczycie osadzono krzyże. Obecnie wykonujemy elewację ścian zewnętrznych wraz z dociepleniem budynku. Oto kilka zdjęć:

Budowa „CERKIEW” w Bielance to budynek o powierzchni zabudowy 140m2  z przeznaczeniem na cerkiew prawosławną. Projekt zakłada 126mpowierzchni użytkowej, w której skład wchodzi przedsionek, część środkowa, ołtarz, chór, dzwonnica oraz komunikacja pionowa. Przy budowie budynku zastosowaliśmy ławy fundamentowe żelbetowe wylewane zbrojone wg projektu wykonawczego. Ściany zewnętrzne jak i ścianki działowe wykonane są częściowo z cegły pełnej i pustaka ceramicznego. Pozostałe elementy takie jak wieńce, podciągi czy schody to konstrukcja żelbetowa. Konstrukcja dachowa jest drewniana, która docelowo ma być przykryta blachą miedzianą.

 

Budowa „Sokół”

Na budowie Sokół ostatnio wykonaliśmy następujące elementy: osadzenie stolarki okiennej, wykonanie ścianek działowych oraz  pokrycie dachu blachą płaską. Obecnie trwają prace nad instalacjami wewnętrznymi w budynku. Zdjęcia poniżej:

Budowa  „SOKÓŁ” -  to budynek mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym o rzucie prostokąta z garażem. Całkowita powierzchnia zabudowy to 172,47 m2. Cała konstrukcja wykonana jest z żelbetu i pustaków ceramicznych natomiast dach będzie o konstrukcji drewnianej pokryty blachą płaską.


Budowa „CIENIAWA”

Informujemy, iż zakończyliśmy prace na budowie CIENIAWA i w związku z tym chcemy pokazać zdjęcia z efektu końcowego.

Budowa „CIENIAWA”- to roboty budowlane w miejscowości Cieniawa polegające na wykonaniu hali produkcyjnej  o powierzchni 700 m2  wraz z budynkiem administracyjno-socjalnym o powierzchni 300 m2

FaLang translation system by Faboba
CERTUS Sp. z o.o.
Gorlice 38-300, ul. Fryderyka Chopina 25H
tel. 18 352 02 15; fax. 18 352 10 65
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Design: Maciej Batory
www.maciejbatory.pl