Obecnie prowadzone budowy - 2013 r.

 Obecnie w 2013 roku kontynuujemy prace na czterech budynkach.

Budowa „CERKIEW” w Bielance to budynek o powierzchni zabudowy 140m2  z przeznaczeniem na cerkiew prawosławną. Projekt zakłada 126mpowierzchni użytkowej, w której skład wchodzi przedsionek, część środkowa, ołtarz, chór, dzwonnica oraz komunikacja pionowa. Przy budowie budynku zastosowaliśmy ławy fundamentowe żelbetowe wylewane zbrojone wg projektu wykonawczego. Ściany zewnętrzne jak i ścianki działowe wykonane są częściowo z cegły pełnej i pustaka ceramicznego. Pozostałe elementy takie jak wieńce, podciągi czy schody to konstrukcja żelbetowa. Konstrukcja dachowa jest drewniana, która docelowo ma być przykryta blachą miedzianą.

Oto kilka zdjęć z postępu prac.

Budowa  „SOKÓŁ” -  to budynek mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym o rzucie prostokąta z garażem. Całkowita powierzchnia zabudowy to 172,47 m2. Cała konstrukcja wykonana jest z żelbetu i pustaków ceramicznych natomiast dach będzie o konstrukcji drewnianej pokryty blachą płaską.

A oto podgląd na postęp prac:

Budowa „GAJOWA” to również budynek mieszkalny jednorodzinny , parterowy z poddaszem użytkowym i z garażem. Powierzchnia zabudowy to 317,60 m2. Technologia tego budynku jest tradycyjna z zastosowaniem elementów murowanych, betonowych i żelbetowych.  Całość jest pokryta dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej krytej blachą. Cała forma architektoniczna  budynku jest o charakterze bardzo współczesnym jednak przy jej projektowaniu uwzględniono regionalne proporcje, detale i systemy konstrukcyjne. Zgodnie z założeniami inwestora obiekt został zrealizowany z wysokiej jakości materiałów wg najnowszych technologii co spowoduje, że obiekt będzie przyjazny dla otoczenia.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z realizacji:

 Budowa „CIENIAWA” -  to roboty budowlane w miejscowości Cieniawa polegające na wykonaniu hali produkcyjnej  o powierzchni 700 m2  wraz z budynkiem administracyjno-socjalnym o powierzchni 300 m2

 

 

FaLang translation system by Faboba
CERTUS Sp. z o.o.
Gorlice 38-300, ul. Fryderyka Chopina 25H
tel. 18 352 02 15; fax. 18 352 10 65
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Design: Maciej Batory
www.maciejbatory.pl